tr

Anahtar Teslim Prefabrik Evlerin Avantajları

Anahtar Teslim Prefabrik Evlerin Avantajları

Anahtar teslim prefabrik evlerin avantajları arasında en önemli husus, iş yoğunluğundan inşaat işlerine vakit bulamayanlar için firma tarafından, prefabrik ev inşaatının en başından sonuna kadar tüm işlemlerin yürütülerek prefabrik evin teslim edilmesidir. Önemli bir alternatif olarak değerlendirilen anahtar teslim prefabrik evler içerisinde farklı tasarımlarda, tasarım ilkelerinin inşaat sektöründe kullanılan modern yöntem ve tekniklerle birlikte uygulama sahasında uygulandığı projeler olarak insanlara sunulmaktadır. Özellikle konut amaçlı olarak kullanılan kır evleri, bağ evleri, yayla evleri ve yazlıklar başta olmak üzere birçok yerdeki prefabrik evler anahtar teslim kapsamında inşası tamamlanarak, kullanıma hazır halde sahiplerine teslim edilir.

 Anahtar Teslim Tek Katlı Prefabrik Evler

Anahtar teslim prefabrik evlerin avantajları nedeniyle son zamanlarda prefabrik yapıların inşa edilmesi tercih sebebi olmaktadır. İnsanlarhayat standartları yüksek, kalite standartlarının hâkim olduğu, konforlu, sağlıklı, hem iç mekân tasarımı hem de dış cephe tasarımı mimari dokuyla estetik bir görünüm kazandırıldığı alanlarda yaşamayı arzu ederler. Tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran prefabrik evler; kişilere betonarme ve çelik yapılarda bulabileceği tüm özellikleri ve daha fazlasının sunulduğu, özellikle estetikliğin hâkim olduğu, prefabrik yapı sistemlerindeki gelişmelerin uygulama sahasına vakit kaybedilmeden yansıtıldığı farklı oturum alanına sahip yapılardır. Anahtar teslim prefabrik evler, farklı oturum alanına sahip olmak üzere tek katlı 1+1, 2+1 ve 3+1 olacak şekilde teslim edilebilmektedir. En az 40 m2 oturum alanından 150 m2 oturum alanına sahip ve isteğe göre daha fazla metrekare alanlarda tek katlı prefabrik ev inşa edilebilmektedir.

 Anahtar Teslim Çift Katlı Prefabrik Evler

Anahtar teslim prefabrik evlerin avantajları içerisinde kişilere sunduğu en önemli avantajlardan birisi de tek katlı prefabrik evlerden daha geniş ve farklı tasarımlarda tüm beklentilere cevap verecek nitelikte prefabrik ev yapılabilmesidir. Dubleks plana sahip prefabrik evlerde; her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek insanların huzur bulabileceği, yaşam koşulları iyileştirilmiş farklı metrekare alanlara sahip ferah mekânlar olarak insanların hizmetine sunulur. Anahtar teslim dubleks prefabrik evlerin kurulumunda yüksek mukavemetli çelik konstrüksiyonlar ve fabrika ortamında üretilen yapı elemanları inşaat sahasında birleştirilirken dayanıklı ve özel birleşim elemanları kullanılır.

 Anahtar Teslim Prefabrik Evlerin Özellikleri

Anahtar teslim prefabrik evlerin avantajları nedeniyle son zamanlarda en çok tercih edilen yapılar olarak insanlar tarafından yaptırılmakta ya da satın alınmaktadır. Prefabrik evlerin avantajları genel olarak şöyle sıralanabilir:

  • Mülkiyet sahibi prefabrik evin inşaat aşamalarına dâhil olmadan, firma tarafından tüm süreçler tamamlanarak kullanıma hazır halde kişiye teslim edilir.
  • Yapılan sözleşmede belirlenen fiyat,  ev teslim edilene kadar geçerlidir.
  • İsteğe göre özel tasarım prefabrik ev inşaatı yapılabilir.
  • Depreme karşı dayanıklıdırlar.
  • Estetiklik, iç mekân ve dış cephe tasarımında hâkimdir.
  • Bütçeye göre farklı fiyatlarda prefabrik ev inşaatı yapılabilir.

Prefabrik evlerin parçaları sökülebilir nitelikte olduğundan, arzu edildiğinde farklı bir alana taşınmak üzere parçaları sökülerek kurulumları yapılabilir. Ses, su, ısı ve yangın yalıtımları mükemmeldir.

Whatsapp
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?