tr

Çatalca’da Ucuz Prefabrik Ev Nerden Alınır?

Çatalca’da Ucuz Prefabrik Ev Nerden Alınır?

Prefabrik kelime anlamı olarak fabrika ortamında parçaları üretilen ve inşa edilecek alanda montajlarının özel teknik ve yöntemlerle, birleştirme elemanlarıyla yapılarak hazırlanan yapı sistemleridir. Prefabrik evlerin yük taşıyan aksamları, elamanları fabrikada üretilmektedir. Taşıyıcı elemanlar çelik profillerdir. Bu profiller özel üretim yüksek mukavemetli çelik sınıfında olan malzemelerdir. Arsa yapısına göre istenilen büyüklükte ve estetiklikte modern tasarımlarda, estetik görünümlü ve mukavemetli prefabrik evler inşa edilebilmektedir.

Yalı prefabrik firması olarak Çatalca’da istediğiniz büyüklükte ve tasarımda yalıtımı en üst seviyede uzun ömürlü modern teknoloji kullanılarak prefabrik ev inşasını yapmaktayız. Günümüzde prefabrik ev yaptıranların sayısında artışlar giderek artmakta ve insanlar özel tasarımlı, estetik görünüme sahip, mutlu olacakları ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte ferah prefabrik evler yaptırmaktadırlar.

Çatalca’da Ucuz Prefabrik Ev Nerden Alınır?

Prefabrik Evlerin Avantajları Nelerdir?

Modern inşaat teknolojileri kullanılarak ve özel işçilik ve kaliteli malzemeler kullanılarak inşa edilen prefabrik evlerin birçok avantajından dolayı tercih edilmektedir. Bu avantaj şunlardır;

  • Prefabrik evlerin inşasında kullanılan elemanlar, modüler olarak yani fabrika ortamında üretildiklerinden inşası yapılacak arasa üzerinde kısa süre içerisinde birleştirilmektedir. 1 hafta gibi bir sürede tüm detayları hazır bir şekilde montajı yapılabilmektedir.
  • Ses, su, ısı, nem, rutubet ve yangın yalıtımları için özel üretim kompozit yalıtım malzemeleri kullanılarak en süt seviyede yalıtım sağlanmaktadır.
  • İnşa edilen bir prefabrik evde daha sonra ilave bölümler oluşturulmak istendiğinde y ada eklenti yapılmak istendiğinde rahatlıkla bu işlemler yapılabilmektedir.
  • Çelik konstrüksiyonlu hafifi yapı malzemelerinden inşa edildiklerinden, toplam ağırlığı betonarme yapılara kıyasla çok çok hafif olması sebebiyle depreme karşı dayanıklıdırlar.
  • Özel tasarım, farklı görünüme sahip mimar tasarımlarla estetik prefabrik evlerin inşa edilmesi mümkündür.
  • Kullanıma bağlı olarak ve yıllara karşı prefabrik yapı sistemlerinde gerekli bakım ve onarım işlemlerinin yapılmasıyla 100 yıla kadar kullanılma imkânı bulunmaktadır.
  • Bütçe açısında uygun fiyatlarda betonarme bir evden geri kalmayacak ve daha fazla avantajlara sahip prefabrik ev alabilirsiniz.

Yalı prefabrik firması olarak garanti kapsamında, prefabrik yapı sistemleri konusunda uzman teknik elamanlarımız uygun maliyetlerde, konforlu, ferah ve estetik prefabrik evlerin inşasını yapıyoruz.

Prefabrik Evlerin Maliyetinin hesaplanması

Prefabrik evler inşa edilirken su basman hariç beton kullanılmamaktadır.  Firma olarak istediğiniz büyüklükte ve tasarımda prefabrik evlerin 3D modellemelerini yazılım programları ile hazırlayarak sizlerin tasarımı görme imkânı sağlıyoruz. Tasarımına ve inşasına karar verildikten sonra gerekli işlemlere başlanır. İnşa ettiğimiz prefabrik evlerin fiyatları belirlenirken bazı kriterler esas alınmaktadır.

Bu kriterler; kullanılacak malzemenin türü ve kalitesi, ev metrekare olarak büyüklüğü, ilave eklentiler, güneş panellerinin montajı gibi ilave işler, nakliye giderleri, inşa edilecek yerin uzaklığı, kullanılacak yalıtım malzemelerin türü ve sınıfı, işçilik gibi parametrelere göre fiyatlar belirlenmektedir. Firma olarak en uygun maliyette yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak, dayanıklı ve modern prefabrik evler inşa ederek kalite ve ucuzluğu beraber sunuyoruz.

Whatsapp
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?