tr

Dubleks Prefabrik Ev Modelleri

Dubleks Prefabrik Ev Modelleri

Dubleks prefabrik ev modelleri denildiğinde ilk akla gelen yapılacağı alandır. Genellikle dubleks evler daha çok manzaralı alanlarda tercih edilmektedir. Özellikle ikinci katı ya bir denizi ya bir gölü ya da bir ormanı görür. O yüzden genellikle manzara keyfi için bu maliyeti az olan prefabrik evler daha çok tercih edilir. Prefabrik evler diğer evler gibi oldukça konforludur.

Model olarak genellikle yapılacağı alana uygun tarzdaki modeller tercih edilir. Böylece hem daha uygun maliyetle bir ev sahibi olunabiliyor hemde modeller kişiler tarafından mekana uygun olarak seçilebiliyor. Ayrıca prefabrik dubleks ev modellerinde 1. katla 2. kat farklı bir şekilde de tasarlanabiliyor. Bu durum genellikle küçük çocuklar baz alınarak yapılıyor.

159 m2 Prefabrik Dubleks Ev Modeli

Bu model için toplamda 159 m2’likbir alan kullanılmaktadır. Dubleks prefabrik ev modelleri arasında yer alan geniş bir modeldir. 3 +1 şeklinde tasarlanmış prefabrik ev modelinden oluşmaktadır. 1. kat banyo mutfak salon ve antreden oluşmaktadır. Yemek masası için ayrılmış bir bölüm mevcut olmakla birlikte mutfağı 14 m2’den oluşmaktadır.

Mutfağa yakın bir yerde kiler olarak kullanılabilecek bir yer düzenlenmiştir. Bu dubleks prefabrik evde biri ebeveyn banyosu olmak üzere 2 banyo bulunmaktadır. Yine aynı şekilde üst kata da bir lavabo eklenmiştir. Aynı zamanda üst katın pencereleri yine çocuk olma durumuna göre isteğe bağlı şekilde ölçülerde yapılabilir.


154 m2 Prefabrik Ev Modelleri

154 m2 dubleks prefabrik ev modelinde 1. katta salon, mutfak, antre, banyo ve mutfak yer almaktadır. Salon genel itibariyle 23 m2, mutfak 14 m2, banyo 6 m2, kiler ise 3 metre kareden oluşur. Aynı zamanda antrenin uzunluğu ise 11 m2’dir. 1. katta aynı zamanda bir oturma odası yer alır.

Aynı zamanda İkinci katta 2 banyo 10 m2’lik bir antreve 3 yatak odası yer alır. Yine Yatak odalarında da ebeveyn banyoları mevcuttur. Tamamen Konfor amaçlı yapılmış, oldukça üzerinde çalışılmış bir modeldir. Modelde Odalar özellikle daha geniş tutulmaya çalışılmıştır.

125 m2 Prefabrik Dubleks Ev

125 m2’lik dubleks prefabrik ev modelinde de giriş katta oldukça geniş banyo, lavabo ve oturma odası bulunur. Dubleks prefabrik ev model 4 + 1 şeklinde tasarlanmıştır. 1. katta yer alan salon 25 m2 genişliğindedir.3 m2’lik balkonları mevcuttur. Bunun yanında banyo başta olmak üzere tüm odaları geniş ve ferah şekilde dizayn edilmiştir.

Üst katlarda eğer ki çocuk kalacak ise pencere seçimleri ona göre tasarlanacaktır. Dubleks prefabrik ev modelleri arasında maliyet açısından daha uygun bir maliyete yaptırmanız mümkündür. Prefabrik evlerde çoğu özellik sizin isteğinize göre değişiklik gösterebiliyor. Fayansından tutunda dış kaplamaya kadar istediğiniz özelliklerde konforlu bir dubleks prefabrik ev sahibi olabilirsiniz.

Whatsapp
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?