tr

Edirne’de Prefabrik Ev Villa Kimden Alınır?

Edirne’de Prefabrik Ev Villa Kimden Alınır?

Prefabrik villalar, fabrika üretilen yük taşıtıcı elemanların, inşaat sahasında birleşim elemanları kullanılarak montajının yapıldığı, en fazla 3 kata kadar yapılabilen modern, estetik görünümlü, konforlu evlerdir. Prefabrik evler inşa edilirken istenilen büyüklüğe göre fabrika ortamında taşıyıcı elamanlar boyutlandırılır, özel teknikler ve dekorasyon malzemeleri ile ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte dizayn edilirler. İnşaat sektöründe son 15 yıldır hızlı gelişmeler yaşanmaktadır.

İnsanlar hayat standartlarını yükseltmek, ferah ve huzur verici ortamlarda hayatlarını idame etmek isterler. Şehrin apartmanları içinde çok kalabalık ortamda yaşamaktansa kendi arsaları, arazileri üzerinde istedikleri büyüklükte, estetik görünümlü, mükemmel mimari tasarımlarda zevklerine göre prefabrik evler, prefabrik villalar yapmaya yönelmektedirler. Yalı prefabrik firması olarak son teknoloji ve teknikler kullanarak olumsuz hava koşulların karşı uzun yıllar dayanaklı, depreme karşı dayanıklı olacak şekilde özel tasarımlı, her türlü yalıtımın mükemmel düzeyde sağlandığı, betonarme yapılar ve çelik yapılara kıyasla en uygun fiyatlarda modern prefabrik evler inşa ediyoruz.

Prefabrik Yapı Sistemlerinin Özellikleri

Prefabrik yapı sistemlerinde en çok merak edilen yalıtım ve depreme dayanım konularında tereddüde yer kalmayacak şekilde hem ses, su, ısı, nem, yangın yalıtımları en yüksek seviyede olacak şekilde tasarlanmakta hem de betonarme ve çelik yapılara göre gayet hafif olmalarından depreme dayanıklı olarak inşa edilirler. Yalı prefabrik firması olarak inşa ettiğimiz prefabrik villaların diğer önemli özellikleri ise aşağıda belirtilmiştir.

  • Son teknik ve iyi işçilikle modern ve estetik görünümlü konforlu villalar inşa edilmektedir.
  • Olumsuz hava koşullarına karşı mukavemetlidir.
  • Prefabrik yapının elamanları modüler olarak üretilir ve inşaat sahasında birleştirilerek inşa edilirler. İstenildiği takdirde sökülüp başka yerde de inşaları mümkündür.
  • Kısa sürede montajları yapıldığından zamandan tasarruf sağlar.
  • Tamamlanan bir prefabrik villaya eklenti yapılmak istendiğinde ya da iç kısmında farklı bölümler oluşturulmak istendiğinde rahatlıkla bu değişiklikler ve ilaveler yapılabilmektedir.
  • Sıcak su ihtiyacını karşılayabilmek için güneş enerjisi panellerin yapıya kurulması mümkündür.
  • Kompozit malzemeler ve yalıtım malzemeleri kullanıldığından enerji tasarrufu sağlar.
  • Uzun yıllar kullanılabilmektedir. Gerekli bakım be anarım işlemleri yapıldığında 100 yıl kadar kullanılma imkânı bulunmaktadır.
  • Ferah ve konforlu ortamlar oluşturulmaktadır. Maliyet açısından ucuz maliyetle yüksek kaliteyi beraber sunuyoruz.
  • Bir evde bulunması gereken tüm özelliklerle beraber daha fazla özelliği birlikte bulabileceğiniz özel tasarımlarda prefabrik ev, villa inşasını gerçekleştiriyoruz.

Prefabrik Yapılar İnşa Edilmeden Önce Yapılması Gereken Resmi İşlemler

Prefabrik yapının inşa edileceği arsanın belediyeden imar durumunun ne olduğu hakkında bilgi ve belgelerin temin edilmesi gerekir. Yapının teknik işlemleri için hazırlanması gereken, mimari planı statik proje, zemin etüdü raporları gibi işlemlerin tamamlanarak belediyeden ruhsat başvuru ve gerekeli izinlerin alınması gerekir. Tüm resmi işlemler müşteri tarafından tamamlanmasının ardından firma olarak istenilen büyüklükte ve tasarımda dayanıklı, estetik prefabrik yapının inşaatına başlıyoruz.

Whatsapp
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?