tr

Estetik Tasarımlara Sahip Prefabrik Evler

Estetik Tasarımlara Sahip Prefabrik Evler

Prefabrik evler, sadece kullanım açısından değil estetik açıdan da en çok tercih edilen yapıların arasındadır. Pek çok modelleri ve birbirinden kullanışlı modelleri mevcuttur. Eğer isterseniz kendi tasarımlarınızı da  yapabilirsiniz. İster tek katlı isterseniz de çift katlı prefabrik ev modellerinden kendinize seçim yapabilirsiniz. Elbette evi yapacağınız alanın konumu da son derece önemlidir. Evin konumuna göre prefabrik modelleri tercih edebilirsiniz.

Ahşap Prefabrik Evler

Prefabrik modellerinde en çok tercih edilen modellerden biri de ahşap prefabrik modelleridir. Hem estetik açıdan hem de kullanım açısından oldukça avantajıdır. Ahşap tasarımlara sahip prefabrik evlerde kahverengi modeller yanında farklı renklerde tercih edilebilir. Tek katlı prefabrik evlerle beraber iki katlı modeller de kullanılabilir. Daha çok çatı yapıları ile ön plana çıkan bu modellerde veranda için farklı çatı ve evin üzeri için estetik çatılar kullanılabilir. Ahşap prefabrik evler tüm illerde kullanıma uygundur. Yağmur ve kar gibi doğa olaylarından da etkilenmez. Duvarların iç ve dış yapılarında rutubet, nem gibi olaylar da görülmez. Bu nedenle dış görünümünün yanında kullanımı da kolay ve konforludur.

Villa Tarzı Prefabrik Evler

Düz ve soğuk görünen evlerden sıkılan kimseler villa tipi prefabrik evleri tercih edebilirler. Villa gibi görünme sahip bu evler genelde iki katlı yapılardan oluşur. İç kısımlarında diğer üst kata çıkan merdivenler mevcuttur. Bu sayede kullanışlı olması da görünen avantajlarından biridir. İstediğiniz renklerde boyası yapılır, iç ve dış tasarımı ile tıpkı masallarda görünen evleri andırır. Eğer siz de masalsı bir ev görünümüne sahip olmak istiyorsanız villa tipi prefabrik evleri tercih edebilirsiniz.

Modern Görünümlü Prefabrik Ev Modelleri

 Tercihini modern ev görünümünden yapacak olan kişiler, modern tarzdaki prefabrik ev modellerinden faydalanabilirler. Burada tek katlı evler ve çift katlı evler mevcuttur. Daha çok tasarımlarda büyük pencereler dikkat çekmektedir. Büyük ve geniş olan bu pencere yapısı sayesinde gün ışığını kolaylıkla evin içine alabilirler. İçten merdivenleri sayesinde daha hoş ve modern bir yapıya sahiptir. Ailedeki kişi sayısına göre ev tercihi yapılabilir. Eğer istenirse büyük çatı modelleri de prefabrik evlere ekleme yapılabilir.

Dubleks Prefabrik Evler

Günümüzde en çok tercih edilen prefabrik modellerinden biridir. İhtişamlı görünüşü ile pek çok kişiyi kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Alt katında mutfak + salon, çocuk odası, banyo + wc mevcuttur. Üst katta ise merdivene açılan küçük bir hol, yatak odası, çocuk odası, misafir odası, banyo  + wc ve balkon mevcuttur. İsteğe göre oda sayısı artırılabilir ya da oda sayısı düşürülebilir. Bu bağlamda ister modern prefabrik evlerden isterseniz de ahşap görünümlü prefabrik evlerden tercihinizi yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun prefabrik ev modelleri ev sahibi olmak isteyenlere sunulur.

Whatsapp
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?