Telefon

+90 216 493 93 93

E-posta

info@yaliprefabrik.com

Çalışma Saatleri

Pzt- Cts : 09 - 18.00

Klasik Çelik Ev Modelleri

Klasik özelliğe sahip olan çelik ev modelleri estetik görselliğe sahip olmak ile beraber şık tasarım içeriği ile hazırlanır. İhtiyacınıza uygun özellikleri sunan, klasik tasarım özellikli çelik ev modelleri, aynı zamanda ısı ve ses yalıtım özelliği ile de kullanımda avantaj elde edilmesine olanak tanımaktadır.
Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen klasik çelik ev tasarımları arasından seçimlerinizi yaparak, sizde kullanım avantajlarına sahip olmaya adım atarsınız. Klasik çelik ev modellerimiz ile ilgili detaylı bilgileri edinmek için firmamız müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Klasik Çelik Evlerin Kullanım Avantajları Nelerdir?

Klasik olan görsel etkisi ile son derece hoş ve estetik bir görüntüye sahip olan çelik evler, kolay ve kısa sürede kurulum özelliğine sahiptir. Çelik ev olma özelliğinin tamamına sahip olan evler depreme karşı da son derece korunaklı alanların yaratılmasına destek olur. Çelik maddesinin esnek yapısının yanı sıra sağlamlığı da bu avantajın elde edilmesine yardımcı olur.

Klasik tasarım özelliğine sahip olan çelik ev modelleri ısı ve ses yalıtımına da sahip olup ideal bir kullanım ayrıcalığını edinmenizi sağlar. Kolaylıkla montajı yapılan klasik çelik ev modelleri depreme karşı dayanıklı olmak ile beraber hata payının ise son derece düşük olduğu yapılardır. Farklı model seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun olan seçime sahip olmanıza da yardımcı olan klasik tasarımlı çelik evler, tasarrufun da elde edilmesine olanak tanımaktadır.

Bunun ile beraber çelik yapıların bir diğer özelliği olan yıldırım riskinin az olması da sunduğu avantajlar arasında yer almaktadır. Betona nazaran son derece homojen bir yapıya sahip olan klasik çelik eveler hafif olmak ile beraber esnek yapı ile de avantaj sağlar.

Klasik Çelik Ev Siparişi

Klasik olan model seçeneklerine sahip ev modelleri farklı model ve metrekare özellikleri ile satışa sunulur. Estetik ve şık bir görsel etkiye sahip olan evler, sağlıklı bir tercih gerçekleştirmenizi de sağlar. Klasik çelik ev modellerimiz arasından seçim yapmanın yanı sıra ihtiyacınıza uygun olan modeli de sipariş olarak firmamıza verebilirsiniz.