tr

Minimalist Prefabrik Ev Modelleri

Minimalist Prefabrik Ev Modelleri

Günümüzde düşük maliyetli ve aynı zamanda estetik bir görüntüye sahip olan bu tarz prefabrik evler geçtiğimiz yıllara göre fazlasıyla talep artışlarına neden olmaktadır. Birçok malzemelerin bir araya gelmesi ile yapılan prefabrik evler kaliteden kaçınılmadan ve zamandan tasarruf etmek amacı ile kişilerin en iyi yöntemleri bu tarz evlerdir. Evlerin her bir yapı malzemesi hazır haldedir.

Evinizin ne kadar güzel, özel ve sağlam olacağına siz karar verirsiniz. Bu tarz evlerin sunmuş olduğu akıllı konsept, inşaat ustalarının ve uzman kişilerin işlerini çok kısa bir zaman içerisinde bitirmesini sağlar. Prefabrik evlerin içerisinde de her evde olduğu gibi yatak odası, salon, mutfak ve banyo gibi unsurlar bulunur. Bunun dışında düz ve geniş bir halde de hazırlanabilir. 

Kahverengi Minimalist Prefabrik Evler

Daha çok doğaseverler ve dağcılar için tasarlanıp hazırlanan bu modeller kahverengi olması nedeni ile bulunmuş olduğu ortama ve yanında bulunan gölet gibi yerlere oldukça uyum sağlamaktadır. Bunun yanı sıra büyük camları ve kapıları ile doğaseverlerin doğayla iç içe olmasını sağlıyor. Sıcak bir kahve veya çay eşliğinde buradaki oksijeni solumak ve manzarayı seyretmek doğaseverler için mükemmel olabilir. 

Minimalist Beyaz Renkli Prefabrik Evler

Beyaz prefabrik evler daha çok tatil yapmayı seven ve sahil hayatına çok düşkün olan kişiler için tasarlanmış olmaktadır. Beyaz renge sahip olması nedeni ile bu tarz modeller çevresine oldukça uyum sağlamaktadır. Alan kısmında bulundurmuş olduğu verandası ve oturma yerleri ile dinlenmek için fazlasıyla pozitif bir alana sahip olabilmektedir. Güne bu tarz bir evde uyanıp güneş ile kucaklaşmak oldukça iyi bir duygu olabilir.

SiyaMinimalist Prefabrik Evler

Siyah profiller ile yapılan ve doğrudan hayat ile birleştirilen bu model, platform üstünde olması büyük pencere boyutlarına hâkim olması nedeni ile doğa ortamını daha rahat gösterebiliyor. Aynı zamanda ağaçların arasında oldukça mükemmel bir yaşam seçeneği sunabiliyor. 

Ağaç Görünümlü Prefabrik Ev

Bu tarz evler tamamen profil ve betopan ile üretilmiştir. Ayrıca bu modeller kaliteli bir kaplama yapısı ile ağaç görünümüne sahip olmaktadır. Sürgülü kapısı ve çatısında bulunan büyük camı ile yıldızları izlemek tam tasarım harikası olan bu model için her şeyden vazgeçilebilir bir durum olmaktadır.

Teraslı Prefabrik Ev

Günümüzde bu evler dijital bir çizim tasarımıdır. İstenildiği zaman hayata geçirilebilir ve içerisinde yaşamak gerektiği bizlere vurgulanmıştır. Standart bir konteyner veya betopan yardımı ile yapılan yapıların bu biçimde olabileceğini düşünürsek kesinlikle bu tarz tasarımlar yaptırılabilir. Ayrıca bu yapılar herkesi kendine hayran bırakabilir. 

Modern Tarz Renkli Prefabrik Ev

Duvarlar için kullanılan kaplamalar ve derrace bir renk geçişi sağlanmış ve dışarıya kurulmuş olan ahşap tahta zeminler bütünlüğün tamamen vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Whatsapp
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?