tr

Tekirdağ’da Prefabrik Villa Ve Prefabrik Ev İmalatı Yapan Firmalar

Tekirdağ’da Prefabrik Villa Ve Prefabrik Ev İmalatı Yapan Firmalar

Artan konut fiyatları, yaşanan bazı salgınlar, deprem korkusu gibi birçok sebep insanları konut alırken oldukça fazla endişeye sürüklemektedir. Birçok harcama yapılarak alınan konutların herhangi bir doğal afette yerle bir olması, yaşanan sorunlar da bu evlerden uzak kalmak gerekliliği gibi birçok nedenden dolayı insanlar konut alırken uzun uzun bu konuyu düşünmektedirler.

Tüm bu düşüncelere alternatif ve çözüm olarak ise prefabrik evler önerilmektedir. Prefabrik evler hem kullanışlı, hem uygun fiyata yapıldıkları için, ayrıca beton kullanılmadığı için deprem gibi doğal afetlerde kullanışlı olmalarından dolayı da birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Prefabrik Ev Nedir?

Prefabrik ev nedir sorusu birçok kişinin sorduğu sorular arasındadır. Özellikle yaşanan büyük depremlerden sonra prefabrik yapıları daha fazla duymaktayız. Prefabrik evler günümüzde basit yapımların dışında villa, tek veya iki katlı olarak Yalı prefabrik tarafından birçok farklı çeşitte yapılabilmektedir.

Son teknoloji kullanılarak yapılan prefabrik evler ise normal konutlara göre oldukça fazla avantaj içermektedir. Prefabrik evlerin kapı, pencere, duvar gibi bütün parçaları fabrikalarda hazır edilip daha sonrasında montajı gerçekleştirilmektedir. İstenilen özelliklerde, boyutlarda prefabrik ev tercih edebilmeniz mümkündür. Yapılan prefabrik evlerin üst katlarına yenisini yapabilmeniz, evi genişletebilirsiniz ve odaların yerlerin değiştirebilmeniz mümkündür.

Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrik evlerin sunmuş olduğu birçok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajların yanı sıra uygun fiyatları ise insanların bu evleri en çok tercih etme nedenleri arasında sayılabilir. Prefabrik evlerde su basmanı dışında başka hiçbir alanda beton kullanılmamaktadır. Usta, yapı malzemesi gibi herhangi bir ek hizmete ihtiyaç duyulmadığı için de fiyatlar daha da uygun hale gelmektedir.

Sağlamış olduğu avantajların yanında bu kadar uygun fiyat içermesi ise prefabrik evlerin satışında da oldukça avantaj sağlamaktadır. Prefabrik evlerin ortalama ömürleri 40-50 yıl olarak belirlenmektedir. Ve bu evleri kullanıp tekrar sattığımızda değerini piyasada kaybetmektedir.

Prefabrik Ev Özellikleri

Prefabrik evlerin uygun fiyat ve kaliteli dışında daha birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Prefabrik evleri iki katlı 3 katlı tek katlı geniş bir alana yayılarak Yalı prefabrik ile görüşerek yaptırabilmeniz mümkündür. Anlaşmış olduğunuz iyi bir firmaya evinizin siparişini verdikten sonra parçaları size getirilerek montajı yapılmaktadır. Prefabrik evlerde ısı ve ses yalıtımına oldukça kaliteli bir şekilde sahiptirler. Hatta prefabrik evlerin ısı yalıtımı normal evlere göre oldukça yüksek olduğu için enerji tasarrufu sağlayabilmeniz mümkündür.

Prefabrik evlerde engellilere özel tasarlana bildiği içinde kullanımları oldukça kolay olmaktadır. Bu evlerin yıpranma payı normal evlere göre daha düşüktür. Prefabrik evleri sökerek başka bir yere montajını yapabilmeniz mümkün.  Prefabrik evlerin tasarımları üzerinde de üretim öncesinde veya sonrasında değişiklikler yapabilmeniz mümkün olabilmektedir. Ayrıca prefabrik evler sadece ev olarak değil devasa hangarlar şeklinde de üretilip işyerlerinde kısa süreli kullanımlarda tercih edilebilmektedir.

Whatsapp
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Yalı Prefabrik Destek Uzmanı
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?